Край на учебната година – здравей, лято!
Днес отбелязваме края на една успешна учебна година, изпълнена с много труд, знание, старание, усмивки и незабравими моменти!
Децата ни придобиха много нови умения. Научиха се да работят в екип, да бъдат по-уверени, любознателни и самостоятелни. Всеки ден беше нова стъпка към тяхното израстване и развитие.
Гордеем се с всички техни постижения, с усилията, които положиха, и с огромния напредък, който направиха през годината. Благодарим на родителите за доверието и подкрепата, а на децата – за тяхното старание, енергия и желание за знания
Благодаря на учителите и възпитателите за тяхната любов, грижа и всеотдайност към децата!
Сега е време за заслужена лятна ваканция – време за игри, приключения и много щастливи спомени. ![]()
![]()
![]()
Пожелаваме на всички прекрасно, весело и безгрижно лято!




